Sungrey

Jak założyć profil firmowy na Facebooku?

Założenie profilu na Facebooku czy strony firmowej (tzw. Fan Page) nie jest zadaniem skomplikowanym i nie wymaga wiele czasu, a przede wszystkim jest to możliwość darmowa.

Aby założyć własne konto firmowe na Facebooku należy w pierwszej kolejności wejść na stronę: https://www.facebook.com/pages/create.phpWybieramy odpowiednią branżę oraz kategorię, uzupełniamy pozostałe wymagane pola i akceptujemy regulamin. Następnie w 3 krokach musimy skonfigurować stronę.


Następnie przechodzimy już do naszego konta. Tak wygląda na początku utworzona strona firmowa - teraz należy uzupełnić ją o grafikę oraz szczegółowy opis firmy, w takie sposób, aby jej zawartość była atrakcyjna dla naszych fanów.Po założeniu konta możemy na takiej stronie umieścić logo firmy, adres strony domowej oraz wszelkie informacje o swojej działalności i przedsiębiorstwie. Gdy stworzymy swój fan page możemy zacząć zbierać „fanów”. Oprócz możliwości stworzenia strony firmowej Facebook oferuje obecnie wiele innych możliwości, które ułatwią promocję oraz pozyskiwanie fanów. Zaliczamy do nich np. fora dyskusyjne, możliwość publikowania zdjęć, materiałów wideo, przeprowadzania sondaży, możliwość publikowania referencji, integracji FB z blogiem, tworzenia własnych aplikacji, a nawet promocję poprzez reklamę.

Dzięki tym prostym narzędziom obecnie Facebook staje się prawdziwie dynamiczną społecznością, która skupia ludzi o wspólnych zainteresowaniach.


Chcesz założyć profesjonalny profil firmowy na Facebooku? Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana!