Sungrey

Czy warto czynnie uczestniczyć w targach?

Targi to miejsce demonstracji produktów i usług, dlatego stoisko firmowe powinno być zaopatrzone w interesującą ekspozycję. Uczestnictwo w targach to doskonała możliwość na bezpośrednią konfrontację z nowymi klientami, a także wzmocnienie więzi z obecnymi. Najczęściej goście mają sprecyzowany plan działania i listę przedsiębiorstw, które zamierzają odwiedzić. Oczywiście znajdą się też tacy, co jeżdżą na targi tylko po darmowe gadżety reklamowe, dlatego też nie zapomnij o dodatkowych narzędziach promocyjnych – próbkach produktu (sampling) lub długopisach z logo firmy. Nie stroń od Internetowej formy promocji przed targami, postaraj się wcześniej podkreślić swoje uczestnictwo w targach i wzmocnić swoją markę na rynku. Jeśli twoje stoisko będzie oryginalne, tym samym wyróżniające się na tle konkurencji, zyskasz zainteresowanie mediów, które rozreklamują twoją markę.


Jeśli nie masz pomysłu na układ twojego stoiska? Napisz do nas, a profesjonalni doradcy pomogą Ci wypłynąć nad konkurencję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana!