Sungrey

Dlaczego warto się reklamować na Facebooku?

Facebook pozwala reklamować strony firmowe w obrębie serwisu. Reklamy te są wyświetlane wyselekcjonowanej grupie użytkowników w różnych miejscach strony. Nawet jeśli nie planowałeś uruchomić kampanii promocyjnej na Facebooku warto zrobić pierwszy krok w tym kierunku. Dlaczego? Ponieważ narzędzie do tworzenia reklamy umożliwia dotarcie do wybranej, wręcz szczegółowej grupy docelowej.

Rozpoczęcie przygody z Facebookiem nie stanowi najmniejszego problemu, ale osiągnięcie maksymalnych efektów bez jakiejkolwiek promocji może okazać się trudnym do realizacji zadaniem. Facebook Ads ma to zadanie nam ułatwić.
Umieszczając reklamę swojej firmy na stronie portalu mamy pewność, że nasi potencjalni klienci będą na bieżąco informowani o nowych produktach, oswajani z marką, która później wyda im się bliższa i znajoma. Facebook Ads pozwala zwiększyć zasięg postów, liczby wejść na stronę, instalacji aplikacji lub na pozyskanie nowych fanów.

Dzięki reklamie na Facebooku nasza firma będzie mogła skutecznie budować społeczność wokół swojej marki. Dzięki zdarzeniom sponsorowanym możliwe jest wykorzystanie mechanizmu rekomendacji znajomych – co powoduje jeszcze lepszy wzrost liczby fanów.
Ale reklamy na Facebooku to dosyć nowy świat, w którym trzeba nauczyć się funkcjonować i konkurować.
Na pytanie, czy warto reklamować się na Facebooku powinieneś odpowiedzieć sobie twierdząco.


Chcesz stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku? Wyślij zapytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Dziękujemy

Wiadomość została wysłana!