Social Media

Media społecznościowe to dzisiaj nieodzowny kanał komunikacyjny, który ułatwia kontakt i budowanie relacji z klientami. Słuchaj sugestii i opinii swoich klientów, dyskutuj z nimi i wyciągaj wnioski. To Twoi kliencji nadają sens Twojej działalności.

Stworzenie i opieka nad Fanpage'm

Zaprojektujemy i opublikujemy Twój unikatowy fanpage. Stworzymy dla niego strategię działania. Zadbamy również o tworzenie niepotwarzalnych i oryginalnych treści oraz prowadzenie aktywanego dialogu z Twoimi fanami.

Budowanie społeczności wokół Twojej firmy

Zbudujemy społeczność online wokół Twojej firmy i pozyskamy dla niej wartościowych fanów.

Kampanie reklamowe na Facebooku

Zaplanujemy i przeprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowe na Facebooku. Dzięki, którym dotrzesz do tysięcy nowych klientów i utrwalisz swój wizerunek wśród obecnych.

Organizacja konkursów

Zorganizujemy i zrealizujemy konkursy budując przy tym zaangażowanie i społeczność wokół Twojej firmy.

Tworzenie dedykowanych aplikacji

Przygotujemy i zinstalujemy dedykowane, interakcyjne aplikacje na Twoim fanpage'u. Dzięki nim zaktywizujesz swoich fanów i zachęcisz ich do działania.

Przygotowanie i opeka nad Kanałem Wideo

Wykonamy i wdrożymy projekt graficzny Twojego Kanału Wideo. Zadbamy o spójny wygląd i jasny przekaz przy jego budowaniu.

Przygotowanie unikatowych i kreatywnych materiałów wideo

Na potrzeby Twojego kanału przygotujemy i wykonamy unikatowe materiały wideo, dzięki którym zobrazujesz swoim klientom w lepszy sposób to, co robisz i to, co masz im do zaoferowania.

Tworzenie społeczności widzów wokół kanału

Stworzymy wokół Twojego Kanału Wideo społęczność widzów. Zadbamy o aktywny dialog.

Kampanie reklamowe na YouTube

Przygotujemy i zrealizujemy dla Ciebie kampanie reklamowe w serwisie YouTube, dzięki którym zwizualizujemy Twój przekaz reklamowy.

Viral Marketing

Opracujemy i przeprowadzimy dla Ciebie wirusowe kampanie wideo, które ze względu na swoją niekonwencjonalność są odbierane pozytywniej niż standardowe przekazy reklamowe.
Facebook to blisko miliard aktywnych użytkowników. Co to oznacza dla firm? To właściwie być albo nie być. Choć nie każdy powinien się w mediach społecznościowych znaleźć to badania wskazują, że firmy korzystające z tego rodzaju medium są o wiele lepiej odbierane przez swoich klientów. Wykorzystując media społecznościowe jako kanał komunikacyjny pomiędzy Tobą a Twoim odbiorcą dotrzesz do niego szybciej niż w przypadku innych form komunikacyjnych.